Хлібні маски для волосся від випадання, рецепти
Здорові і гарне волосся прикрашають будь-яку дівчину.
На жаль, існує безліч причин, які провокують погіршення здоров'я і краси локонів, і особливо гостро стоїть проблема випадіння волосся.
Можна використовувати салонні процедури для відновлення волосся і перешкоди їх випадання, але всі вони досить дорого коштують і вимагають часу.
З цього, все частіше дівчата вдаються до народних рецептів від випадіння волосся, дія яких дуже ефективно.
При цьому не вимагає особливих капіталовкладень, і лікувальну процедуру можна поєднувати з домашніми справами.
Хліб містить безліч корисних і дуже цінних речовин. Він містить близько 200 активних речовин, вітаміни групи P, D, B, E і A. Також до складу входять корисні жири, білки, цинк, залізо і цінний магній.
Тому, хліб - дуже ефективний засіб для домашнього догляду за волоссям. Максимально корисним є житній хліб.
Маска від випадіння волосся з чорного хліба добре їх зміцнює, відновлює і живить зсередини. Крім цього вона здатна зміцнити волосяну цибулину і запобігти випаданню волосся, а також активізувати їх зростання. До того ж волосся стануть еластичними і перестануть ламатися.
Хліб, який використовується в масці, повинен бути приготований без консервантів, він повинен бути без використання наповнювачів і з невеликим терміном придатності.
Хлібні маски для волосся від випадання, рецепти
Маска з кефіром для волосся
Маску потрібно готувати перед кожним використанням, зберігатися вона не може.
Для приготування порції хлібної маски потрібно взяти один шматочок чорного хліба, який потрібно розмочити в теплому молоці. Коли хліб стане м'яким, його потрібно змішати з трьома великими ложками кефіру. Масу потрібно протерти через сито для отримання однорідної пасти без грудок. При наявності неоднорідності дрібні крупинки можуть залишатися в волоссі і погано змиватися. Потім склад потрібно доповнити половиною столової ложки меду і сік невеликої часточки лимона.
{ad1}Великі частинки, які залишаться на ситі можна застосовувати для приготування живильної маски для обличчя.
Готова хлібна маска для волосся від випадання наноситься на 30 хвилин, при цьому слід обмотати голову плівкою і накрити теплим рушником.
Після волосся потрібно ретельно промити водою. При регулярному нанесенні на протязі 2 місяців волосся стануть міцнішими і їх кількість на гребінці значно знизитися.
Хлібна маска для волосся від випадання з сіллю
Даний рецепт можна приготувати з продуктів, які знаходяться в холодильнику кожної господині. Шматок житнього хліба потрібно залити гарячою водою і накрити кришкою. Через 5 хвилин хліб перетворитися в кашу, в неї потрібно додати відокремлені від білка жовтки курячих яєць. Суміш потрібно добре перемішати. Сіль знадобитися пізніше.
Процедуру потрібно проводити в процесі миття голови. Після намилювання голови сіль потрібно втирати в коріння волосся протягом 2 - 5 хвилин. Потім добре промити волосся. Тепер можна наносити хлібну кашку. Шкіру голови потрібно покрити масою і пару хвилин втирати її, потім закутати поліетиленом і теплим покривалом або рушником.
Тримати склад на волоссі потрібно мінімум протягом 40 хвилин, можна і 2 - 4 години - це тільки посилить ефект. Хліб потрібно застосовувати щодня протягом 10 днів, при цьому сіль втирати рекомендується через день. Таким чином, після десятиденного курсу волосся вже почнуть випадати значно менше. До того ж зміцнитися їх структура і підвищитися еластичність.
Такий же склад крім солі можна доповнити столовою ложкою гірчичного порошку. Наносити таку лікарську маску варто 1 раз в тиждень. Голову також потрібно закутувати ніж - то теплим. Якщо додати до складу пару крапель ефірного масла, то вони придбають ще й особливу м'якість, блиск і приємний природний аромат, який буде зберігатися тривалий час.
Існує безліч варіантів застосування хліба для волосся у вигляді масок і шампунів. Всі вони засновані на його каші, а решту інгредієнтів додаються в основному для підвищення дієвості та додаткових ефектів.
Крім зовнішнього застосування чорного хліба у вигляді масок, для краси волосся потрібно приймати його в їжу - це наситить організм корисними властивостями зсередини.