Віск для нігтів
13.03.2018 0

Віск для нігтів

Догляд за нігтями
В закладки


бджолиний віск для нігтівКрасиві нігті, також як і гарне волосся здатні багато чого сказати про свого господаря. Адже по їх станом вже можна судити про те, як доглядає за собою людина.

Також як і волосся, нігті ростуть повільно, і схильні до ламкості, тьмяності й сухості. А красиві нігті обов'язково повинні бути не тільки здоровими, але і доглянутими.

Ви здивуєтеся, дізнавшись, що нігті потребують спеціального догляду? І крім зміцнювальних засобів, нігтьової платівці необхідно додаткове харчування. Забезпечити його може спеціальний віск для нігтів. Ось саме про це і сьогоднішня наша стаття.

Що являє собою косметичний віск?

Косметичний віск - це спеціальне пом'якшувальний засіб для нігтів і кутикули на основі бджолиного воску. Він має протизапальні і бактерицидні властивості, пом'якшує огрубілу шкіру навколо нігтів, живить і додає нігтям блиск, а також захищає їх від агресивних факторів зовнішнього середовища.

Бджолиний віск містить достатню кількість провітаміну А, що дозволяє відновити здоровий стан слабкої нігтя, особливо при використанні масок для нігтів з воском.

Натуральний бджолиний віск для нігтів - продукт досить густої консистенції, легко тане при зіткненні з пальцями. Тому злегка нагрітий в долонях віск зручний в застосуванні, він легко тане і всмоктується, не залишаючи жирних слідів.

Упаковка воску також зручна, об'ємом вона, як правило, не перевищує 5-10 мл. Таку баночку легко взяти з собою, де б ви не знаходилися.

Віск для нігтів послужить не тільки захисним продуктом для Ваших нігтьових; але і виявиться досить до речі там, де немає доступу до крему для рук або інших поживних / пом'якшувальною засобів. А витрата воску мінімальний навіть при його регулярному застосуванні.

{ad1}

Застосування воску для нігтів.

Віск для нігтів наносять тільки на попередньо очищену нігтьову пластинку. Як вже було сказано, перед використанням віск трохи нагрівають в долоні, після чого покривають тонким шаром ніготь і інтенсивно втирають в нігтьову пластину.

Віск здатний надати неймовірний блиск нігтям, ставши гідною альтернативою лаку. Коли немає часу на нанесення лаку, досить втерти в нігті трохи воску і відполірувати їх замшевим бафом. І акуратний експрес-манікюр готовий.

Посилити захисні властивості воску можливо, застосовуючи воскові ванночки для подушок пальців. Правда витрата воску в такому випадку виявиться відчутним. Адже для воскової ванночки необхідно розтопити віск (0,5 - 2 столових ложок) на водяній бані і занурити в отриману масу кінчики пальчики. Коли віск на пальцях застигне (5-15 хвилин), воскові «ковпачки» можна знімати.

Розтоплений (нагрітий) віск застосовують і для приготування зміцнювальних ванночок для нігтів, що стимулюють їх зростання.

Наприклад, в теплий віск можна додати пару крапель ефірного масла іланг-ілангу або лимона, або ж збагатити віск масляним розчином вітамінів А або Е.

А для отримання поживної суміші чайну ложку теплого воску змішують з 1 столовою ложкою рослинного масла (персикового, мигдального або оливкової). У таку масляну суміш занурюють пальчики і витримують 5-15 хвилин, періодично втираючи маску в область кутикули.

Вибір воску для нігтів. Який віддати перевагу?

Як вибрати хороший віск для нігтів, який на відмінно виконає своє завдання? Кожна косметична фірми на ринку пропонує свою альтернативу, збагачуючи віск різними добавками і переконуючи, що саме її продукт - найкращий.

Чи так це насправді? Вибираючи віск для нігтів, зверніть увагу на його склад і зовнішній вигляд. Бджолиний віск - натуральний продукт, і він не може бути кричущих яскравих кольорів або мати занадто вабить аромат. Якщо Вам пропонують саме такий продукт, то в його натуральності (а значить і ефективності) доведеться сильно засумніватися.

Ну і, звичайно ж, склад. Віск для нігтів не повинен містити мінеральних масел та інших «косметичних добавок» для надання товарного вигляду продукту, а зовсім не його якості.

Натуральний віск для нігтів - це, перш за все, бджолиний віск, до складу якого можуть бути додані рослинні (мигдальне, масло ши, оливкова, рицинова або масло жожоба) і ефірні масла (лимона, грейпфрута, іланг-ілангу, ромашки, евкаліпта), а також екстракти цілющих рослин (календули, ромашки, женьшеню, обліпихи).

Комментарии (0)
Додати коментар
Вітамін Е для нігтів
Вітамін Е для нігтів
Вітамін Е для нігтів
18.12.17 Догляд за руками
Руки жінки повинні бути завжди доглянутими. І для цього зовсім не обов'язково постійно відвідувати манікюрні салони.
Вино для нігтів, рецепти ванночок
Вино для нігтів, рецепти ванночок
Вино для нігтів, рецепти ванночок
24.02.18 Догляд за нігтями
Щоб мати гарні і доглянуті нігті, потрібно докласти чимало зусиль і терпіння. Вони доставляють нам масу клопоту: ламаються в самий невідповідний момент, шаруються,
Манікюр в домашніх умовах
Манікюр в домашніх умовах
Манікюр в домашніх умовах
22.01.18 Догляд за руками
Красиві нігті вимагають ретельного догляду. Тому професіонали рекомендують робити манікюр хоча б раз на тиждень. Але погодьтеся, що ходити в салон краси щотижня - це не
Лимон для нігтів
Лимон для нігтів
Лимон для нігтів
30.01.18 Догляд за руками
Ламкі, крихкі нігті - проблема багатьох дівчат. Кого-то природа обдарувала міцними, здоровими нігтями, які буквально ростуть по годиною, а кого-то обійшла цим подарунком.
Догляд за нарощеними нігтями в домашніх умовах
Наші нігті є продовженням нашої шкіри. Звичайно, вони більш щільні і тверді, і не так схильні до різних агресивних факторів зовнішнього впливу, як скажімо шкіра обличчя