Протирання особи льодом
Лід - прекрасний засіб для підтримки шкіри особи в постійному тонусі. Нетривалий охолодження шкіри покращує приплив крові, що прискорює обмін речовин, робить колір обличчя більш рівним і матовим, звужує пори і підвищує рівень еластичності шкіри.
Важливо знати, що таке «чудо-засіб» підходить не кожній людині. Протирати обличчя льодом протипоказано при наявності деяких захворювань:
1. Купероз, він характеризується тим, що кровоносні судини розширені і це чітко видно на обличчі в області носа і щік.
2. Будь-які види шкірних захворювань, такі як екзема.
3. Індивідуальна непереносимість. Її можна відчути як візуальне погіршення стану шкіри обличчя.
Як правильно протирати обличчя льодом
Для всіх інших, кому процедура підходить існує кілька правил протирання обличчя льодом, це:
1. Особа необхідно саме протирати, а не робити погладжування. Кожна ділянка особи піддається проведення шматочком льоду один раз.
2. Щоб шкіра не була травмована перед процедурою лід необхідно злегка підтопити. Це створить якийсь захисний шар водної мастила.
3. Після процедури перші півгодини краще провести в теплому приміщенні. Морозна або вітряна погода можуть погано відіб'ється на шкірі.
4. Коли на обличчі є явні запальні процеси, то процедуру протирання обличчя льодом краще відкласти, а замінити її можна трав'яними настоянками.
5. Щоб шкіра не стала сухою, після ранкової процедури відразу не витираючись рушником нанести невелику кількість крему і дати час йому самостійно вбратися.
Як приготувати лід для протирання обличчя
Краще використовувати великі формочки для заморозки, тоді процес протирання буде зручніше.
{ad1}Лід просто виготовити з проточної води, але краще і ефективніше для особи буде використання крижинок з трав'яними соками або відварами.
Щоб приготувати трав'яний лід необхідно ложку трави залити склянкою окропу дати охолонути, процідити і залити в формочки, відправити в морозильну камеру.
Можна використовувати свіжовичавлені соки фруктів і овочів, які необхідно розбавити джерельною водою і відправити в формах для льоду в морозилку.
Види трав, які добре підійдуть для протирання обличчя льодом
1. Гвоздика. Зі свіжих квіток приготований настій добре прибирають різні дерматити, а так же аромат гвоздики добре заспокоює нервову систему і прибирає головні болі.
2. Базилік. Використовувати необхідно фіолетові листя. Він хороший якщо необхідно бути врівноваженою і чарівною. Базилік зміцнює нервову систему, збільшує розумову роботу й особисте жіночу привабливість При приготування такого льоду знадобиться сік, отриманий з листя.
3. Календула. Лід цієї трави ідеальний для власниць жирної шкіри, він має протизапальні властивості, добре тонізує, усуває роздратування, ефективний при опіках.
4. Кропива. Має омолоджуючий властивістю, швидко знімає роздратування від укусів комах.
5. Коріандр. Використовується в приготуванні крижинок сік з листочків, вони містять велику кількість вітаміну Р, який ефективно бореться з синцями і зміцнює судини.
6. Лимон. Лід з додавання соку лимона швидко відбілює і тонізує шкіру обличчя, зміцнює капілярні стінки, підвищує імунітет.
7. Малина. Для льоду добре використовувати відвар з листя, що допомагає в боротьбі з жирною шкірою. Сік ягід чемпіон по вмісту саліцилової кислоти, яка необхідна для лікування висипань на шкірі. Аромат після такої процедури буде просто чудовим.
8. Морква. Морквяний сік доданий в лід покращує колір обличчя, зменшує почервоніння, бореться з опіками.
9. М'ята. Охолодження шкіри обличчя таким ментоловим льодом допоможе при дерматитах, депресіях, пригніченому настрої.
10. Ромашка. Краща моря для створення лікувального льоду. Добре лікує дерматити, кропив'янка, покращує процеси регенерації шкіри, а запах чудово заспокоює.
11. Зелений чай. Це найпростіший рецепт приготування трав'яного льоду. Пакетик чаю на склянку води, далі заморозити і отримати відмінний лід, який тонізує шкіру, знімає запалення, омолоджує особа.
Хорошим варіантом буде приготування декількох різновидів льоду для особи. Якщо їх чергувати кожен день, то ефект буде набагато швидше і виразніше. До того ж так простіше визначити які саме трави підходять для конкретної шкіри. Це допоможе завжди залишатися красивою і життєрадісною.
Автор статті: Ветеркова Юлія