Маски з лука для волосся
Користь ріпчастої цибулі для здоров'я безсумнівна. Адже він містить вітаміни групи В, вітамін С і Е, корисні мікроелементи, такі як залізо, цинк, кальцій.
Напевно, краєм вуха вам доводилося чути про використання ріпчастої цибулі в косметології, зокрема - як засіб по догляду за волоссям. Вітамінні цибульні маки підходять будь-якого типу волосся, вони живлять і зволожують волосся, але ж саме це необхідно ослабленим волоссю.
Крім того, регулярне застосування масок з лука для волосся робить їх блискучими і пишними, покращує структуру і зростання волосся, позбавляє від лупи і попереджає передчасне випадання волосся. Кремній, що міститься в цибулі, зміцнює волосяні цибулини, покращуючи живлення і стан самого волоса. Важливе значення має і цинк, який заспокоює шкіру голови і має омолоджуючий впливом.
Так як же приготувати маски з ріпчастої цибулі для волосся? Перед вами - народні рецепти, до яких без зусиль можна вдатися в домашніх умовах.
Маски з лука для волосся - народні рецепти
- Лук для волосся
Найпростіший спосіб приготування лушпиння маски - це отримання чистого цибулевого соку. Ріпчасту цибулю ретельно подрібнюють і вичавлюють сік. 2-3 столові ложки отриманого соку втирають в коріння волосся на 1,5-2 години. На час лушпиння терапії голову кутають в поліетиленову плівку або спеціальну шапочку. Змивають за допомогою шампуню.
така маска з цибулі для волосся більше підходить для профілактичних цілей і підтримки загального тонусу волосся. Рекомендована частота застосування - 1 раз в тиждень, курсом 2-2,5 місяці (8-10 процедур).
- Поживна маска з цибулі для волосся
Аналогічно першому рецепту виживають цибульний сік. До 2-м столових ложок отриманого соку додають такі інгредієнти: 1 чайну ложку натурального меду, 1 столову ложку реп'яхової олії, 1 столову ложку йогурту.
{ad1}Отриману суміш перемішують і втирають в коріння волосся. Масу рівномірно розподіляють по всій довжині волосся і кутають голову в поліетилен. Змивають маску через годину за допомогою шампуню.
- Лук для волосся з вітамінами
У цьому рецепті 1 ст. ложку цибулевого соку змішують з 1 яєчним жовтком. Після цього в суміш додають по 1 ст. ложку реп'яхової і касторової олії. На завершення в маску вливають 5 крапель масляного розчину вітамінів (А або Е) і 2-3 калі ефірного масла лимона або іланг-ілангу. Маску втирають в коріння волосся і залишають на голові на 20-30 хвилин. При появі відчуття інтенсивного печіння (можлива підвищена чутливість до ефірних масел) маску змивають негайно.
- Цибулева маска для волосся, стимулює їх зростання
Для приготування маски для волосся з лука в рівних пропорціях (по 2-3 ст. Ложки) змішують цибулевий сік, сік лимона і моркви. Потім додають в маску 1 чайну ложку реп'яхової олії і розведені теплою водою сухі дріжджі (1 чайна ложка дріжджів на 2 ст. Ложки води). Маску також наносять на корені волосся і кутають голову в поліетиленову плівку. Змивають через 60-70 хвилин.
- Маска з лука для волосся, що запобігає їх випадання
Одну середню цибулину ретельно подрібнюють і додають до неї 2 ст. ложки реп'яхової олії. Отриману суміш стирають в корені волосся. При підвищеного ступеня випадання волосся лушпиння маску застосовують 3-4 рази на тиждень перед миттям голови курсом 30-40 процедур.
При використанні будь-яких масок з лука для волосся слід розуміти, що бажаний результат принесуть тільки систематичні процедури.
Регулярне застосування цибулевих масок частотою 1 раз в 2 дні курсом до 35-45 процедур подарує вам здорові і гарне волосся. У профілактичних цілях можна застосовувати цибульні маски 1-2 рази на тиждень.
Найчастіше багато хто відмовляється від використання цибулевих масок через неприємного запаху, який залишається після нанесення лука на голову. Тут слід сказати, що це питання - індивідуальний. Як правило, неприємний запах цибулі може залишитися на пошкоджених та мокрих волоссі. Після кількох процедур миття голови він зникає.
А щоб позбутися від цибульного запаху, можна промити голову розчином яблучного оцту (півлітра води і півлітра оцту). Після цього ще раз потрібно помити голову за допомогою шампуню. Замість оцту можна додавати в воду для промивання 1-2 чайні ложки соку лимона.