Маски з кабачка
Смак кабачка знайомий з дитинства кожному. Цей овоч дуже багатий на корисні вітаміни і мікроелементи. Саме тому його часто використовують і в кулінарії, і в домашній косметології.
Кабачок славиться своїми властивостями підтягувати і омолоджувати шкіру.
Як вже говорилося, кабачки мають в своєму складі безліч корисних речовин. У них міститься велика кількість марганцю, що робить їх затребуваними в косметології. Марганець виконує різні функції, наприклад, він є відмінним антисептиком, покращує колір обличчя і нормалізує циркуляцію крові.
Крім марганцю, кабачки багаті залізом, калієм, вітаміном С і вітаміном А. Залізо - це відмінний засіб, що захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Калій запобігає старінню шкіри, зволожуючи її. Вітамін С розгладжує шкіру і сприяє виробленню колагену. А вітамін А відомий своїми властивостями живити шкіру і сприяти швидкій регенерації.
В шинку містяться і багато інших речовин, наприклад, вітаміни Н, РР, цинк і кальцій. Завдяки цьому, кабачок володіє отбеливающими, що омолоджують і тонізуючими властивостями. Кабачки корисні зрілої шкірі, так як вони її підтягують і роблять пружною.
Як готують маски з кабачка?
Для масок краще використовувати молоді плоди, так як в них більше вітамінів і вони найбільш ефективні. Але можна робити маски і з зрілих плодів і навіть перестиглих.
Щоб приготувати кабачкову маску беруть м'якоть або сік кабачка.
Для приготування кабачкової соку, користуються соковижималкою, попередньо очистивши від шкірки і насіння.
Інший спосіб - перекрутити очищений овоч через м'ясорубку, кашку, яка вийде після, віджати за допомогою марлі.
Необхідно пам'ятати, що сік або м'якоть потрібно використовувати відразу, вони не зберігаються, тому що втрачають свої властивості.
{ad1}Перед тим як приступити до нанесення маски потрібно перевірити, чи сумісна вона з шкірою, не викликає роздратування. Для цього на згин ліктя наноситься трохи маски і якщо через 15 хвилин шкіра не почервоніла або не з'явилося роздратування, то маску можна сміливо застосовувати.
Кабачкові маски не мають протипоказань і підходять будь-якого типу шкіри, але особливо сприятливі вони для зрілої шкіри, що в'яне.
Маски з кабачка для особи: рецепти краси
Існує безліч різних рецептів, тому можна вибрати будь-який, найбільш комфортний і приємний для конкретної шкіри.
Маска для жирної шкіри
Для приготування такої маски спочатку потрібно приготувати настій звіробою. Для цього 2 столові ложки трави залити склянкою окропу і залишити в темному місці на кілька годин.
Після того як настій буде готовий, на дрібній тертці натерти невеликий шматочок кабачка. Потім взяти листочок алое і зняти з нього шкірку, віджати через марлю.
Тепер змішати в одній ємності кабачок, сік алое, настій звіробою і кефір, все перемішати і нанести на обличчя, на 10-15 хвилин.
Маска для живлення і зволоження шкіри
Ця маска дуже проста у виконанні. Перш за все, необхідно вирізати прямокутник з марлі за розміром особи.
Натерти невеликий шматочок кабачка на дрібній тертці і накласти на обличчя, накрити марлею і відпочити в зручному положенні протягом півгодини. У цей час можна послухати приємну музику або аудіокнигу.
Після закінчення часу зняти марлю і кашку з особи, сполоснути обличчя водою. Після маски шкіра буде оксамитовою і насиченою.
Маска з кабачка проти зморшок
Щоб приготувати цю маску знадобиться мед, кабачок і сметана. Кабачок трьом на тертці, додаємо чайну ложку сметани і столову ложку меду. Все змішати і нанести на обличчя, на 10-20 хвилин.
Така маска здатна не тільки допомогти в боротьбі зі зморшками, але і наситити шкіру, вирівняти колір обличчя. Шкіра після неї ніжна і сяюча.
омолоджуючий тонік
Для втомленої шкіри відмінно підійде маска з кабачка для особи і кави. Для приготування маски потрібно сік кабачка змішати з натуральним міцною кавою. Охолоджена суміш використовується як тонік вранці і ввечері. Такий спосіб додасть шкірі відпочив вигляд і підбадьорить.
Звичайно ж, застосування кабачковий масок не дасть ніякого ефекту, якщо робити їх нерегулярно. Для досягнення бажаного ефекту маски бажано використовувати до трьох разів на тиждень, а тонік хоч кожен день, можна курсом.
Автор рецепта: Доценко Анастасія