Маски з гліцерином
Гліцерин можна зустріти в складі багатьох косметичних засобів, особливо кремів для обличчя. Чому гліцерин використовують у косметології? Тому що крему і маски з гліцерином для особи є якісними зволожуючими засобами.
Незалежно від того, використовуєте ви професійний продукт або приготований власноруч, маска з гліцерином чудово зволожує і пом'якшує шкіру.
Чи немає в цьому підступу? Існує поширена думка, що гліцерин для особи має здатність витягати вологу, і тим самим тільки пересушує шкіру і шкодить їй. Чи це правда? Комора Краси розкриє завіси цієї таємниці.
Правила та запобіжні заходи при використанні гліцерину в домашній косметології.
Гліцерин дійсно здатний витягати вологу. Як правило, з повітря. За рахунок цього він наповнює вологою шкіру і створює на її поверхні ефект вологої плівочки.
Гліцерин витягає вологу з повітря тільки в тому випадку, якщо вона там є. В іншому випадку він почне витягати її з глибинних шарів шкіри. Ось в цьому і криється одна з основних правил застосування гліцеринових масок - використовувати такі маски слід при достатній вологості повітря (40-70%).
Гліцерин має здатність витягати вологу з шкіри при його застосуванні в чистому вигляді. Звідси висновок - маски з гліцерином ні в якому разі не повинні складатись з гліцерину на 100%. У комбінації з іншими компонентами його оптимальна концентрація становить 5-10%.
Ось тепер, знаючи всі нехитрі особливості використання гліцерину в секретах краси, можна сміливо переходити до приготування масок для обличчя. І будьте впевнені - навіть кілька «гліцеринових» процедур подарує Вашій шкірі незвичайну гладкість, еластичність, і, звичайно ж, - зволоження.
Маски з гліцерином - народні рецепти краси
- Рецепт зволожуючої маски з гліцерином для особи.
Рекомендована при нормальному, сухому і комбінованому типах шкіри.
{ad1}1 чайну ложку гліцерину змішують з 1 чайною ложкою рідкого меду. Компоненти розмішують до отримання однорідної маси. В отриманий склад додають 1 чайну ложку вівсяної муки.
Якщо отримана маска занадто густа, в неї додають 1 чайну ложку води. Маску наносять на обличчя на 10-15 хвилин, змивають водою кімнатної температури.
- Рецепт живильної маски.
Рекомендована при нормальному, сухому і зрілому типах шкіри.
1 середню картоплину, зварену в мундирі, очищають від шкірки і розминають з додаванням 1 столової ложки молока. Отримане пюре змішують з яєчним жовтком і 1 столовою ложкою рослинного масла. 1 чайну ложку гліцерину для особи розчиняють в 1 столовій ложці води, цей склад змішують з попереднім. Компоненти маски розмішують до однорідної консистенції. Картопляну маску наносять на обличчя на 15 хвилин, змивають теплою водою.
- Рецепт тонізуючої маски з гліцерином.
Рекомендована при нормальному, комбінованому і жирному типах шкіри.
1 чайну ложку гліцерину розчиняють в 1 столовій ложці води. 1 часточку лимона ретельно подрібнюють і змішують з гліцерином. У маску додають попередньо збитий жовток і 1 чайну ложку густої сметани. Компоненти маски ретельно перемішують. Маску з гліцерином наносять на обличчя на 15-20 хвилин, змивають прохолодною водою.
- Рецепт омолаживающей маски.
При нормальному, сухому, зрілому типах шкіри, а також при в'ялою і зморшкуватою шкірі.
Для приготування маски збивають яєчний жовток і змішують його з ½ столовою ложкою м'якого маргарину (або масла), 1 столовою ложкою відвару з квіток ромашки (чайна ложка ромашки на 50 мл. Гарячої води), 1 чайною ложкою гліцерину і 1 чайною ложкою натурального меду.
Інгредієнти маски змішують до отримання маси однорідної консистенції. Маску наносять на 10-15 хвилин, змивають прохолодною водою.
- Рецепт маски.
Рекомендована при проблемному, комбінованому і жирному типах шкіри.
ця маска з гліцерином комплексного впливу, яка допоможе очистити шкіру від вугрів, разом з тим наповнить її вологою і необхідні поживні мікроелементами.
Ну а для приготування її в домашніх умовах знадобиться 100 мл. відвару з квіток календули (1 столова ложка сухих квіток) Відвар настоюють 30-40 хвилин, після чого проціджують. Готовим відваром розводять 1 столову ложку зеленої глини. В отриману масу додають 2-3 краплі камфорного спирту і ½ чайної ложки гліцерину. Масу розмішують до однорідної консистенції. Маску наносять на 15-20 хвилин, змивають прохолодною водою.