Маски з ацетилсаліциловою кислотою
Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) активно застосовується як жарознижуючий і болезаспокійливий засіб при грипі та застуді.
Також вона надає протизапальний і відчищати ефект, що активно використовується в косметології.
Особливо добре себе зарекомендували різноманітні маски з ацетилсаліциловою кислотою, як засіб для боротьби з вуграми і запаленнями. Такі маски є досить сильнодіючими, тому найкраще їх застосовувати людям з жирною, комбінованою, нормальної і проблемною шкірою.
Для того щоб відчистити шкіру і зняти вогнища почервоніння, не обов'язково йти в косметологічний кабінет. Можна самостійно приготувати і нанести необхідну суміш, щоб повернути шкіри здоровий і свіжий вигляд.
Домашні маски з аспірином не тільки дуже ефективні, але і досить доступні за ціною.
Як і будь-який косметичний, вони мають стандартні протипоказання, які потрібно обов'язково врахувати, перед застосуванням цієї процедури.
Не можна наносити таку маску, якщо є: відкриті рани, алергія, дуже чутлива і суха шкіра. Також не бажано наносити її при вагітності та годуванні груддю, щоб уникнути небажаних явищ.
Ацетилсаліцилова кислота для обличчя: користь і застосування
Варто відзначити, що ацетилсаліцилова кислота допомагає при:
- вугрової висипки;
- надмірному виробленню жиру;
- як відчищати засіб для шкіри схильної до запалень;
- акне;
- як подсушивающего і антимікробний засіб, щоб локалізувати вогнище початківця запалення.
Маски з ацетилсаліциловою кислотою для обличчя слід застосовувати, не частіше ніж один раз на тиждень, а то і в два.
Який ефект від використання цієї маски? Вона відлущує, розчиняє пробки в порах, прискорює регенерацію, стимулює приплив крові, знижує рівень виділення жиру сальними залозами, злегка відбілює. Не погано?
{ad1}Для максимального дії, наносити домашнє засіб слід на отчіщенние шкіру і найкраще розпарену, щоб розширені пори сприяли більш легкому проникненню і розчинення чорних крапок.
Маску рекомендується наносити ввечері перед сном, так як після її застосування особа може бути злегка червоним і припухлим. Зате на наступний ранок можна в повній мірі оцінити здорову і чисту шкіру без вугрової висипки і прищів.
Для приготування масок ацетилсаліцилову кислоту потрібно буде розтовкти. Основним компонентом є вода (одна столова ложка) і аспірин (3-4 таб.). Однак в залежності від типу шкіри і очікуваного ефекту можна додавати інші інгредієнти, які будуть пом'якшувати її або посилювати вплив основного компонента.
Маски з ацетилсаліциловою кислотою: домашні рецепти
Відчищати маска з аспірином для особи
Потрібно взяти аспірин додати води, до утворення густоти «хорошою сметани» і покласти 1 столову ложку меду. Все добре розмішати і нанести на шкіру на 10 хвилин.
Така маска не просто відчистить пори, але і прибере чорні точки. Наявність меду дозволить підживити шкіру і зробить її більш м'якою і шовковистою
Маска для жирної і проблемної шкіри
Взяти 5-6 таблеток аспірину і додати з розведеним з водою лимонним соком, щоб вийшло пару столових ложок. Все перемішати і масажними рухами накласти на обличчя. Тримати недовго 5-10 хв, в залежності наскільки сильний ефект необхідний. Змивати її потрібно розчином води з содою. На літр теплої води одну столову ложку соди.
Після такої маски прищики повинні підсушитися, запалення зменшиться, а сама шкіра повинна стати більш світлої і однотонною.
За рахунок кислоти, концентрація якої посилюється лимонним соком, відбувається видалення пробок з пір і зниження вироблення підшкірного жиру.
Маска для нормальної і комбінованої шкіри
Потрібно взяти 2-3 таблетки і розмішати парою столових ложок йогурту. Важливо, щоб йогурт був натуральний без хімічних добавок, інакше він не буде представляти особливої цінності.
Така маска не тільки відчистить, але і поліпшити властивості шкіри зробить її більш пружною і еластичною.
Омолоджуюча і зволожуюча маска з ацетилсаліциловою кислотою
Для цього беремо 1-2 таб. аспірину і стільки ж глини і розбавляємо водою, поки не утвориться «кашка». Нанести на 20-25 міні змити теплою проточною водою.
В результаті шкіра буде увлаженной і відновлена. Залежно від сорту (кольору) глини властивості цієї маски можна направити в потрібне русло. Наприклад, біла глина сприяє регенерації, блакитна - покращує кровообіг і ін.
Автор статті: мангового Алена