Маски від мімічних зморшок
Загальновідомий факт, що наше життя неможливе без емоцій. Вони, емоції, - як позитивні, так і негативні, не тільки роблять наше життя яскравішим, а й залишають не дуже приємні «подаруночки» - мімічні зморшки.
Зазвичай саме ці зморшки першими з'являються на обличчі жінки. Як не допустити появу передчасних мімічних зморшок? І як виправити ситуацію, якщо перші ознаки мімічних зморшок очевидні? Сьогодні на ці питання відповідає Комора Краси.
Правила боротьби з мімічними зморшками
Знамениті «гусячі лапки» і помітні носогубні складки нерідко утворюються до 30 років. Крім мімічної діяльності, на швидкість утворення цих зморшок впливають вплив ультрафіолету і нікотину, втома, стреси, недосипання, має значення і тип самої шкіри.
Зрозуміло, що виключити всі чинники впливу не надається можливим, але для збереження тонусу шкіри в зонах ризику дуже ефективні народні засоби на основі натуральних компонентів.
Популярні маски від мімічних зморшок в домашніх умовах, як правило, готують на основі наступних продуктів: рослинні масла, мед, яйце, овочі і фрукти. І детально про це - сьогоднішня стаття.
Маски від мімічних зморшок: народні рецепти
-
Оливкова олія
Маска, в основі якої від мімічних зморшок захищає оливкова олія, приготувати можна наступним чином: до столовій ложці олії додають кілька крапель соку лимона (його можна замінити вітаміном Е в ампулі) і за допомогою марлевої серветки роблять маску-компрес.
Хвилин через 10 акуратно знімають маску, після чого пальцями виконують легкий масаж шкіри навколо очей і протирають її шматочком косметичного льоду. На завершення процедури на обличчя наносять жирний крем.
-
Кунжутну олію
Для приготування маски масло підігрівають і, поки воно ще тепле, змащують ділянки, на яких з'явилися мімічні зморшки. Масло залишають на шкірі на годину, після чого серветкою видаляють невпітавшійся залишки масло.
{ad1}-
молочні маски
Допомагають зберегти молодість шкіри молочні продукти, особливо сир і вершки, а також сік моркви. На основі цих продуктів роблять дієву маску, що зменшує мімічні зморшки: сир і густі вершки (беруть по столовій ложці) змішують з такою ж кількістю морквяного соку.
Однорідної молочної маскою обробляють шкіру обличчя, і через півгодини вмиваються теплою водою, після чого шкіру протирають льодом.
-
Картопляна маска від мімічних зморшок
Традиційним помічником в боротьбі з мімічними зморшками вважається картопля. Маску готують наступним чином: сиру картоплю натирають, до 2 ложок отриманої маси додають стільки ж пшеничного борошна і молока. Масу розтирають і в однорідному стані наносять на шкіру під очима і в куточках очей. Після закінчення 15 хвилин вмиваються прохолодною водою і на шкіру наносять крем.
-
Петрушка від мімічних зморшок
Цілющий ефект картоплі можна посилити тонізуючим і живильним впливом зелені петрушки. На основі цих компонентів готують наступну маску: натирають сирої коренеплід і змішують його з відваром петрушки (на 1 ложку картоплі беруть 2 ложки відвару). Для додаткового живлення шкіри в рецепт маски включають рослинне масло.
Отриманим засобом просочують марлю і у вигляді компресу щодня перед сном тримають на очах протягом 15 хвилин. Після закінчення процедури не вмиваються. Ця маска не тільки бореться з вже існуючими «гусячими лапками», а й є профілактикою їх появи.
-
комплексна маска
Дуже дієва маска, що рятує від зморшок, зокрема мімічних, включає мед, яєчний білок і вівсяну муку. Білок попередньо збивають, змішують всі компоненти в однаковій кількості і обробляють маскою шкіру навколо очей. Коли маска висихає, особа умивають теплою водою.
-
Маска від зморшок на лобі
У любительок задумливо морщити лоб нерідко одними з перших з'являються мімічні зморшки на лобі. Для їх усунення можна приготувати білково-вершкову маску: білок 1 яйця змішують з 1 ложкою вершків. Цією маскою на 20 хвилин обробляють шкіру в місцях, що викликають занепокоєння. По закінченню часу вмиваються теплою водою.
-
літня маска
У цьому рецепті Комора Краси рекомендує полуницю, яка містить безліч речовин, здатних зупинити старіння шкіри. Тому цю ягоду часто включають в маски проти зморшок, в тому числі мімічних.
Одне з таких засобів - маска, що складається зі свіжої полуниці (потрібно кілька ягід), рослинного масла (столова ложка), меду і ромашкового відвару (обидва компонента - по чайній ложці). Добре перемішану маску наносять на шкіру обличчя на 20 хвилин, потім, використовуючи тампон, змочений в молоці, маску знімають. Закінчують процедуру умиванням прохолодною водою.