Аптечна косметика для проблемної шкіри обличчя
Ми звикли за засобами косметики відправлятися в парфумерні відділи магазинів. І з цією метою ніколи не заглядаємо в аптеки.
А там, між іншим, на прилавках можна побачити дуже багато цікавої цілющою продукції, яка допоможе вирішити проблеми зі шкірою.
Отже, поговоримо сьогодні на таку тему, як аптечная косметика для проблемної шкіри обличчя.
Що таке проблемна шкіра
Вся шкіра поділяється на типи: нормальна, суха і жирна. І останню якраз називають проблемною. Пори на таку особу постійно розширені, і в них забивається бруд. В результаті цього з'являються чорні пробки, які називаються камедонами.
Все це провокує запальні процеси, тому закупорена шкіра не здатна дихати. В результаті вона набуває червоний колір, лисніє жирним блиском, і на ній утворюються гнійні прищі.
Звичайних косметичних засобів догляду за шкірою недостатньо. Освіта вугрової висипки на обличчі класифікують як хвороба, і носить вона назву «акне». Так що аптечна косметика для проблемної шкіри обличчя буде якраз до речі.
Вибір косметичних засобів
Маючи проблеми зі шкірою, не варто користуватися звичайною косметикою з бутиків. Тим більше, що більшість з цих коштів можуть нашкодити. Не слід купувати пілінги і скраби, а також проводити в домашніх умовах микродермабразию. Все це може спровокувати появу мікротріщин, а, значить, нові вогнища запалень.
Видаляти відмерлі клітини епітелію на жирній шкірі краще цілющими щадними засобами - масками відлущувальними. Вони відмінно вирівнюють шкіру, оздоровлюючи її і освіжаючи.
Але мало просто зняти з особи відмерлі лусочки - необхідний комплексний догляд. Для цього розробляється ціла лінія препаратів, що дає хороший ефект комплексним впливом. Так що, крім масок, в арсеналі повинні бути присутніми креми, тоніки, муси, гелі, пінка. Все це - спеціальна аптечна косметика для проблемної шкіри обличчя.
Підібрана для лікування проблемної шкіри косметика (очищаюча і зволожуюча) не повинна містити масел.
Спеціально підібраний склад дозволяє тримати під контролем роботу сальних залоз, захищаючи шкіру від запалень.
Відповідний склад
Якщо зацікавила аптечна косметика для проблемної шкіри обличчя, слід уважно вивчити склад, що входить в препарати. Вибирати потрібно ту косметику, що містить активні речовини з зволожуючим і протизапальним ефектом: азелаїнової кислоту, алантоїн, пантенол, бісаболол.
А ось елементи тваринного походження та ароматизатори синтетичні повинні бути відсутніми в складі взагалі, тому що є сильним алергеном для жирної шкіри. Краще, щоб барвники та консерванти в косметичних засобах присутні в дуже малих кількостях. І найголовніше - ці препарати не повинні бути спиртовмісних, тому що це сильний подразник, що провокує додаткову вироблення жирів.
Зняти запальні процеси, заспокоїти проблемну шкіру і звузити пори на ній допоможуть такі склади:
- вітаміни (група B, С, E, A, F);
- хімічні складові: кислоти - борна і саліцилова, яблучна і лимонна, молочна, гліколева і т.п .; окису - магнію і цинку; сірка, мідь;
- протизапальні компоненти: тальк, ментол, камфора, галун, бура, каолін;
- екстракти рослин: ромашки, хвоща, календули, алое, чистотілу, гінко белоба і подібні до них;
- ефірні масла: примули, лаванди, дерева чайного, евкаліпта і т.д.
Збалансований склад аптечних препаратів дозволить перетворити проблемну шкіру в здорову і красиву.
{ad1}Завдання, які вирішуються аптечної косметикою для проблемної шкіри обличчя
Аптечна косметика, створена для проблемної шкіри обличчя, завдяки своїм компонентам допомагає регулювати багато процесів:
- В першу чергу йде видалення відмерлих лусочок, які засмічують собою пори, закупорюючи сальні канали. Даний процес називається кератізаціей.
- Під час чищення пір сальні пробки стають м'якими і легко знімаються.
- В очищених порах зменшується ріст бактерій, які і провокували появу гнійних висипань.
- Регулюється саловиделеніе - вироблення жирів зменшується.
- Пори звужуються, шкіра згладжується.
Як результат всіх цих дій - підвищується імунітет шкіри, і вона придбає здоровий вигляд.
Лікувальна косметика з аптеки
Щоб легше було орієнтуватися в косметичних засобах з цілющим ефектом, що продаються в аптеках, можна розглянути деякі з них в даній статті.
лінія «Ексфоліак» відноситься до аптечної косметики для проблемної шкіри обличчя. Косметика розрахована для догляду за жирною шкірою і особливо пошкодженої акне. Серія містить багато препаратів, що дозволяють лікувати і коригувати дефекти, знімати запалення і почервоніння, вирівнювати колір і забезпечувати матовість.
лінія «Особа без проблем» від «Флоресан» - препарати швидкої дії, що дають хороший ефект. Знищуються бактерії, знижуються больові відчуття, усуваються припухлості і почервоніння. Косметика володіє хорошим підсушують дією.
«Kosmoteros GROUP» випускає дуже якісний крем для шкіри з проблемами. Речовини, що входять в цей засіб, своїми антибактерицидними властивостями пригнічують патогенну флору. Але, підбираючи даний препарат, звертайте увагу на вікову групу, для якої він розрахований.
«La Roche-Posay» - це світовий бренд, який завоював ім'я якісною продукцією. Вся лікарська косметика, що випускається фірмою, містить термальні води, в складі яких багато корисних мікроелементів (таких, як селен). Під впливом засобів йде зволоження шкіри, знімається запалення, вбиваються бактерії, спостерігається ефект, що підтягує.
«Bioderma» може похвалитися кількома лініями (всього їх налічується 8), що дозволяють доглядати за шкірою з будь-якими проблемами. тут боротьба з пігментацією і зневоднення, захист від ультрафіолету і лікування жирної шкіри. Препарати цієї марки дають швидкий результат і надають пролонговану дію.
Перераховувати різні засоби, що продаються в аптеках, можна до нескінченності. Краще просто заглянути до найближчої установи фармацевтики і ознайомитися з наявною там продукцією, уважно вивчивши склади, і перевірити сертифікацію.
Набір засобів
Купуючи аптечну косметику для проблемної шкіри обличчя, не забувайте, що вона більш ефективна, коли використовується цілої лінією. Що стосується жирної шкіри, то в наборі повинні бути такі препарати:
- Засіб, що використовується для вмивання. Це можуть бути гелі або пінки.
- Антибактерицидне засіб, стягуюче пори і регулює себорею, - тоніки, лосьйони, емульсії.
- Маски або креми (А можливо і 2 в 1), що містять гідроксикислоти.
- аплікатор, який використовують точково.
- І як додатковий засіб - зволожуючі і матирующие креми і захист від ультрафіолету.
Відразу купувати весь набір придивилася серії не варто - досить зупинитися спочатку на кремі або масці по догляду за проблемною шкірою. Поекспериментувавши пару тижнів і зробивши висновок, що препарат відмінно справляється, а у вас немає на нього алергічної реакції, можна вирушати в аптеку, щоб докупити відсутні кошти.
Всіма придбаними препаратами користуватися слід регулярно, інакше необхідного ефекту не досягти. Гігієнічні процедури повинні проводитися2 рази в день - після сну і на ніч. Також надходять і з кремами - один з них денної, другий нічний.
Аплікаторами, які сприяють зняттю запалень, користуватися слід кілька разів протягом всього дня (Якщо є така можливість). А лікувальні маски досить застосовувати 2-3 рази в тиждень.
Дізнайтеся прямо зараз про нову ефектною помаді Ffleur (в палітрі кольорів Т53).