Як правильно мити голову і як часто
05.03.2018 0

Як правильно мити голову і як часто

Догляд за волоссям
В закладки


як правильно мити головуГарне волосся - це, перш за все, здорове волосся. Але що необхідно нашим волоссю для підтримки їх здорового стану?

Думаю, ви не здивуєтеся, якщо почуєте, що правильний догляд і здоров'я волосся починається з їх правильного миття. Ось тільки як правильно це робити?

До наших днів дожили страхітливі розповіді прабабусь, що навіть жирне волосся слід мити не частіше ніж 1 раз тиждень, інакше вони стануть ще більш жирними. Чи це правда? І як в такому випадку робити з сухим волоссям?

Ось про це, а також про те, як правильно мити голову ви і дізнаєтесь із сьогоднішньої статті.

Ну а розглянемо ми це питання в контексті трьох блоків: якою водою краще мити голову, який шампунь використовувати і, власне, як правильно вимити волосся?

Корисні поради

  • Якою водою мити волосся

Від вибору води безпосередньо залежить якість миття голови. За старих часів, наприклад, волосся воліли мити талої або дощовою водою. Зараз нікого не удішь тим, що голову доводиться мити звичайною водопровідною водою.

А чи замислювалися Ви над тим, скільки хлорки та інших згубних речовин для волосся вона містить? То то ж. Тому Комора Краси рекомендує Вам мити голову кип'яченою або очищеною водою. Кип'ячену воду можна пом'якшити харчовою содою з розрахунку 1 чайна ложка соди на 1 літр води.

Вибір температури води також займає не останнє місце. Справа в тому, що гаряча вода активізує роботу залоз і підсилює вироблення шкірного сала. Це особливо необхідно враховувати власницям жирного типу волосся. Чим прохолодніше буде вода в такому випадку, тим краще.

Але, в будь-якому випадку, вода не повинна бути ні гарячої (палючої), ні холодної, оптимальна її температура становить 35 ° -45 °.

  • Вибір миючого засобу для миття волосся і голови

Чи стикалися ви з невідповідним вам шампунем? Швидка засаленість волосся, роздратування шкірного покриву, свербіж - все це ознаки невірно обраного миючого засобу.

{ad1}

У сучасних умовах багато виробників йдуть на зустріч споживачам, і вказують на упаковці продукту «підходить для щоденного використання». Звернути увагу на такий засіб знову ж таки варто дівчатам і жінкам з жирним волоссям, адже саме їм доводиться мити голову частіше.

Але вибрати відповідним саме Вам шампунь можливо тільки шляхом експериментів. Уважно ознайомитеся з інформацією, представленою виробником, перед тим як випробувати обраний засіб. Можна зупинити свій вибір і на домашніх шампунях, які ви зможете приготувати в залежності від потреби волосся.

Чисті, вимите волосся, віддають природним блиском, і легко розчісувати, підтвердять правильний вибір. Крім того, шампунь рекомендує міняти кожні 2-3 місяці, так як і шкіра голови і волосся звикають до певного продукту, і він перестає виробляти первинний ефект.

  • Як правильно мити голову і як часто це слід робити?

Почнемо з того, що перед кожним миттям голови волосся необхідно розчесати. Це дозволить запобігти їх сплутування, а також поліпшити мікроциркуляцію крові, що дуже корисно для здоров'я волосся.

У деяких випадках попереднє розчісування волосся дозволяє частково розподілити бруд від коренів до кінчиків (кошти укладання біля коріння, зайва засаленість волосся), що полегшує вимивання частинок бруду.

Наступним етапом волосся занурюють у воду. Обраний шампунь ні в якому разі не слід наносити на волосся в чистому вигляді. Розведіть невелику кількість засобу з водою в долоні, і тільки після цього нанесіть на волосся.

Шампуню, до речі, не повинно бути багато. Для волосся середньої довжини достатньо 1 чайної ложки миючого засобу. Миття голови супроводжують масажними рухами подушечками пальців протягом 2-3-х хвилин. Уникайте «дряпання» нігтями шкірного покриву голови, ви можете і не помітити, як легко пошкодити шкіру. Через кілька хвилин шампунь ретельно змивають з волосся і голови.

Завершують процедуру миття обполіскуванням волосся. І обполоснути волосся краще прохолодною, трохи підкисленою водою.

Для темного волосся красуні десятиліттями використовували такі ополіскувачі, як оцет, для світлих - свіжий лимонний сік. 1-ої столової ложки оцту або соку лимона на 1 літр води буде цілком достатньо для простого і ефективного ополіскування.

  • Як часто можна мити голову

Про те, як часто слід мити волосся, фахівці сперечаються і донині. Більшість сходяться на тому, що оптимально мити голову 1 раз в 2-3 дня. Це, по крайней мере, не принесе волоссю ніякої шкоди.

Жирне волосся можна мити і щодня, але при цьому слід пам'ятати про правильний вибір щадного миючого засобу і температурного режиму води. Ну а сухе волосся миють 1 раз в 5-7 днів, щоб уникнути додаткових травм волосся під час сушіння і укладання.

До речі, не забувайте і про щадну сушку вашого волосся. Не варто інтенсивно розтирати волосся рушником або відразу обдавати мокре волосся струменем спека з-під фена. Краще обернути голову на 5-10 хвилин махровим рушником, це дозволить йому увібрати вологу і трохи підсушити волосся, не травмуючи його.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чи можна мити голову волосся господарським милом
Сайт ilady.kharkiv.ua розповість сьогодні про те, як позбутися від лупи, зробити твоє волосся шовковистим і блискучим, як у рекламі популярного косметичного засобу і не
Догляд за жирним волоссям в домашніх умовах
Якщо ваше волосся швидко жирніє, кінчики НЕ посічені, після миття немає відчуття стягнутості шкіри голови - вітаю! Ви володарка жирного волосся!
Догляд за тонкими волоссям
Догляд за тонкими волоссям
Догляд за тонкими волоссям
26.12.17 Догляд за волоссям
Проблема тонкого волосся дуже поширена. Кожна друга або третя жінка стикається з подібною проблемою. Але не кожна знає, як вплинути на ситуацію і поліпшити стан волосся.
Догляд за фарбованим волоссям
Догляд за фарбованим волоссям
Догляд за фарбованим волоссям
21.12.17 Догляд за волоссям
Як правило, відразу після фарбування ваше волосся випромінюють гарний блиск, слухняні легко лягають. Але проходить зовсім небагато часу, і первісний блиск зникає,
Чи можна мити голову господарським милом і як правильно
На думку наших бабусь, господарське мило для волосся набагато ефективніше і корисніше, ніж сучасні шампуні і бальзами. Так, так, його досі використовують і в